Zásady ochrany osobních údajů

Vážení naši zákazníci, obchodní partneři, zaměstnanci a příznivci zahrad,

Náš e-shop, i jako naše společnost Zahrady Běloušek.[1] (dále „Společnost“) je progresivní, rychle se rozvíjející, rodinná zahradnická firma. Své služby návrhu a realizace okrasných zahrad poskytuje od roku 2010, přičemž v současné době nabízíme nové zboží a sortiment prostřednictvím e-shopu vytvořeného v roce 2020. Tvoříme i vodní a architektonické zahradní prvky, jako jsou jezírka a zídky. Disponujeme certifikovaným realizátorem závlahových systémů Rain Bird a osvětlení In-lite. V případě zájmu provádíme zemní a likvidační práce při přestavbách a nových realizacích. Zároveň nabízíme svým zákazníkům možnost zakoupení kvalitních výrobků z pestrého sortimentu zboží na e-shopu.

Dáváme důraz na zájem zákazníka, jeho přání, ale rovněž dodržujeme i všechny právní předpisy České republiky i Evropské unie. Právě z tohoto důvodu bychom Vás rádi informovali v této části o zpracování osobních údajů naší rodinnou firmou.

Tímto informačním memorandem Vám sdělujeme podrobnosti o právech a povinnostech vyplývajících z Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále „GDPR“) týkající se ochrany Vašich osobních údajů a informace o tom, jak s osobními údaji v souvislosti s poskytováním našich služeb nakládáme, jak je zpracováváme, za jakými účely a mnoho dalšího. Rovněž Vás tímto chceme upozornit na Vaše práva v oblasti ochrany osobních údajů a o způsobech jejich uplatnění, a to včetně konkrétních postupů.

Za výše uvedeným účelem jsme pro Vás připravili toto Informační memorandum, které má sloužit jako základní shrnutí ochrany Vašich osobních údajů. Z důvodu rozsáhlosti této problematiky, nelze vše detailně shrnout v jediném dokumentu, a proto, máte-li pocit, že zde chybí nějaká informace o ochraně Vašich osobních údajů, či o jakémkoli postupu pro uplatnění Vašich práv, obraťte se prosím na nás prostřednictvím e-mailové adresy info@zahradnicentrumbelousek.cz nebo telefonicky na (+420) 722 032 765, kde Vám rádi poskytneme bližší informace.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Lukáš Běloušek, jednatel

INFORMAČNÍ MEMORANDUM o zpracování osobních údajů společností

Také Vám nebízíme k nahlídnutí Tabulku účelů s podrobným znázorněním druhu a původu osobních údajů včetně důvodů a způsobů zpracování a Souhlas se zasíláním newsletteru.

TABULKA ÚČELŮ zpracování osobních údajů

ZÁZNAM O ZPRACOVÁNÍ osobních údajů

SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM NEWSLETTERU

Široký výběr zboži pro zahrádkéře v průběhu celého roku.
Copyright 2021
userclosemap-markercommentshopping-cartfacebook-squarephoneenvelopeinstagram
0