Zásady ochrany osobních údajů

Vážení naši zákazníci, obchodní partneři, zaměstnanci a příznivci zahrad,

Náš e-shop, i jako naše společnost Zahrady Běloušek.[1] (dále „Společnost“) je progresivní, rychle se rozvíjející, rodinná zahradnická firma. Své služby návrhu a realizace okrasných zahrad poskytuje od roku 2010, přičemž v současné době nabízíme nové zboží a sortiment prostřednictvím e-shopu vytvořeného v roce 2020. Tvoříme i vodní a architektonické zahradní prvky, jako jsou jezírka a zídky. Disponujeme certifikovaným realizátorem závlahových systémů Rain Bird a osvětlení In-lite. V případě zájmu provádíme zemní a likvidační práce při přestavbách a nových realizacích. Zároveň nabízíme svým zákazníkům možnost zakoupení kvalitních výrobků z pestrého sortimentu zboží na e-shopu.

Dáváme důraz na zájem zákazníka, jeho přání, ale rovněž dodržujeme i všechny právní předpisy České republiky i Evropské unie. Právě z tohoto důvodu bychom Vás rádi informovali v této části o zpracování osobních údajů naší rodinnou firmou.

Tímto informačním memorandem Vám sdělujeme podrobnosti o právech a povinnostech vyplývajících z Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále „GDPR“) týkající se ochrany Vašich osobních údajů a informace o tom, jak s osobními údaji v souvislosti s poskytováním našich služeb nakládáme, jak je zpracováváme, za jakými účely a mnoho dalšího. Rovněž Vás tímto chceme upozornit na Vaše práva v oblasti ochrany osobních údajů a o způsobech jejich uplatnění, a to včetně konkrétních postupů.

Za výše uvedeným účelem jsme pro Vás připravili toto Informační memorandum, které má sloužit jako základní shrnutí ochrany Vašich osobních údajů. Z důvodu rozsáhlosti této problematiky, nelze vše detailně shrnout v jediném dokumentu, a proto, máte-li pocit, že zde chybí nějaká informace o ochraně Vašich osobních údajů, či o jakémkoli postupu pro uplatnění Vašich práv, obraťte se prosím na nás prostřednictvím e-mailové adresy info@zahradnicentrumbelousek.cz nebo telefonicky na (+420) 704 619 438, kde Vám rádi poskytneme bližší informace.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Lukáš Běloušek, jednatel

INFORMAČNÍ MEMORANDUM o zpracování osobních údajů společností

Také Vám nebízíme k nahlídnutí Tabulku účelů s podrobným znázorněním druhu a původu osobních údajů včetně důvodů a způsobů zpracování a Souhlas se zasíláním newsletteru.

TABULKA ÚČELŮ zpracování osobních údajů

ZÁZNAM O ZPRACOVÁNÍ osobních údajů

SOUHLAS SE ZASÍLÁNÍM NEWSLETTERU

COOKIES

Doprava zdarma od 1500 Kč
Doprava objednávek od 1500 Kč, které nepřesahují váhu balíku 30 Kg, je zdarma.
Ověřené produkty
Všechny produkty sami používáme na našich realizacích zahrad.
Možnost osobního odběru
Objednávku si můžete i vyzvednout zdarma na výdejním místě Mlýnská 59, Ruda, 27101
Přátelský přístup
Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám nebo nám zavolejte, rádi Vám poradíme :)
Profesionální komunikace
Během celého procesu nákupu budete informováni o stavu Vaší objednávky.
Nejlepší ceny
Díky dobrým vztahům s dodavateli Vám nabízíme nejlepší ceny na zahradnické produkty.

Prodejna Ruda

Fakturační údaje

Kontakt na e-shop

Copyright 2024
usercart